english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
خودآموز زبان انگلیسی در سی روز داستان المانی
آموزش مکالمه انگلیسی دیکشنری آلمانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی فلش کارتهای آلمانی
ielts free-german
toefl french-best
  french-khodamuz
  french-pack
 
  free-french

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

جامع ترین پکیج یادگیری و افزایش دایره لغات زبان انگلیسی

توسط | تیر ۱۲, ۱۳۹۵

 دانلود دیکشنری لغات انگلیسی Oxford

نام محصول  جامع ترین پکیج یادگیری و افزایش دایره لغات زبان انگلیسی لهجه
زبان انگلیسی نوع فایل  ویدیویی – نرم افزار – PDF – MP3
سطح مبتدی تا پیشرفته توضیحات دارای معتبرترین منابع آموزشی – همراه با متد آموزشی نوین و جذاب
تعداد
قیمت ۴۹۹۰۰تومان

 

بسته ای که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، کامل ترین و بهترین پکیج تقویت واژگان زبان انگلیسی می باشد. پکیجی که هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است، شامل معتبرترین و پرطرفدارترین منابع تقویت دایره واژگان زبان انگلیسی می باشد. برای یادگیری هر زبانی در ابتدا باید حروف و واژگان آن زبان را فراگرفت و بعد به سراغ یادگیری دیگر مهارت ها رفت. زمانی که به کودکی می خواهیم زبان مادری اش را یاد بدهیم، ابتدا به او لغات ساده و ابتدایی را می آموزیم و بعد لغات بیشتر و مهارت های دیگر (صحبت کردن – نوشتن – خواندن و …) را آموزش می دهیم. یادگیری زبان دوم نیز، به همین صورت می باشد. هر چقدر دایره لغات خود را افزایش دهید، در پیشرفت و یادگیری دیگر مهارت ها موفق تر خواهید بود. زیرا با لغات بیشتری آشنا شده اید و بهتر می توانید نکات و مطالب مربوط به آن زبان را فرا بگیرید. بسته ی فوق دارای ضروری ترین و پرکاربردترین لغات زبان انگلیسی می باشد که به صورت صوتی و یا تصویری به شما آموزش داده خواهد شد. این نحوه آموزش به شما کمک خواهد کرد که طرز تلفظ صحیح لغات انگلیسی را نیز فرابگیرید و مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنید. بسیاری از زبان آموزان به دنبال لغات ضروری و کاربردی هستند تا بتوانند از آنها در مکالمات خود استفاده کنند که این مجموعه تمامی لغات رایج و ضروری زبان انگلیسی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. زبان آموزان اغلب برای یادگیری زبان انگلیسی چندین مجموعه آموزشی را تهیه می کنند و از همه آنها به دلیل روش ها و تکنیک های مختلف آموزشی، برای یادگیری بهتر استفاده می کنند. این امر باعث می شود که شما عزیزان هزینه ی زیادی را صرف تهیه این مجموعه ها کنید. اما سایت Languagedownload، این پکیج کامل را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا به صورت یکجا و با صرف هزینه کمتر تمام مجموعه های معتبر و کامل را تهیه نمایید.

 

آموزش زبان انگلیسی با معنی

کتاب Vocabulary and Spelling Success، یکی از مجموعه های آموزش املای زبان انگلیسی می باشد. اغلب مجموعه ها لغات زبان انگلیسی را همراه با تلفظ به زبان آموزان آموزش می دهند و به آموزش نحوه نوشتن آن لغت اهمیتی نمی دهند. این مجموعه نحوه صحیح نوشتن لغات را به شما عزیزان آموزش خواهد داد که هنگام نوشتن نامه، ایمیل و یا حتی جمله ای ساده به راحتی بتوانید کلمات انگلیسی را در کنار یکدیگر قرار دهید. این مجموعه علاوه بر آموزش، تمرینات و تست هایی را همراه با پاسخ برای شما عزیزان فراهم کرده است.

 

آموزش واژگان زبان انگلیسی به صورت خودآموز

مجموعه The Express Picture Dictionary، از سری دیکشنری های تصویری آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد که دارای بیش از ۱۵۰۰ واژه کاربردی زبان انگلیسی می باشد. آموزش لغات همراه با تصاویر جذاب و زیبا به راحتی صورت گرفته و برای همیشه در ذهن زبان آموز باقی خواهد ماند. همراه با این دیکشنری تصویری به راحتی می توانید دایره لغات خود را افزایش دهید. این مجموعه سعی داشته که به صورت های مختلف (اینتراکتیو، صوتی و کتاب الکترونیکی) لغات انگلیسی را به نوآموزان و زبان آموزان عزیز آموزش دهد.

 

آموزش واژگان زبان انگلیسی در ماشین

مجموعه English Vocabulary Organiser، از مجموعه های آموزش و تقویت لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۱۰۰ درس آموزشی می باشد که سعی دارد با انجام تمرینات شما را وادار به جستجو به دنبال معانی لغات بکند که این امر باعث می شود شما بزودی تعداد زیادی از کلمات انگلیسی را یاد بگیرید. همچنین مجموعه فوق به بررسی نحوه تشکیل و ریشه یابی لغات زبان انگلیسی می پردازد. یادگیری چگونگی ریشه یابی و نحوه تشکیل واژه انگلیسی، در درک و به خاطر ماندن واژگان نقش مهم و اساسی دارد.

 

افزایش دایزه لغات انگلیسی

مجموعه Executive Vocabulary، از سری مجموعه های صوتی آموزش واژگان زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۱۲۵ فایل صوتی می باشد که لغات ضروری و رایج زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. این مجموعه، معنی لغات را به صورت توضیح مختصر بیان می کند که زبان آموز به صورت مفهومی با لغت آشنا شود و آن را حفظ نکند. آموزش همراه با فایل های صوتی به زبان آموزان کمک می کند که علاوه بر یادگیری مطلب مربوطه، همزمان مهارت شنیداری خود را تقویت کنند.

 

بهترین مجموعه تقویت لغات زبان انگلیسی

مجموعه The HEINLE Picture Dictionary، از دیکشنری های آموزش لغات و واژه های رایج زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای بیش از ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی می باشد که به صورت تصویری لغات را به شما عزیزان آموزش خواهد داد. این مجموعه دارای تصاویر همراه با کیفیت بالا می باشد. علاوه بر آموزشی که در فایل PDF آن موجود است، در فایل MP3 نیز تلفظ تمامی لغات و واژگان، همراه با لهجه امریکن وجود دارد. همچنین فایل نرم افزار آن به زبان آموزان این اجازه را می دهد که با انجام دادن تمرینات در فایل نرم افزار، میزان یادگیری خود را ارزیابی کنند.

 

تقویت کلمات زبان انگلیسی بر روی گوشی

مجموعه تصویری Word in the News – BBC Learning، یکی از بهترین مجموعه های آموزش لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه توسط چندین مدرس همراه با لهجه بریتیش آموزش داده می شود. این مجموعه برگرفته از اخبار شبکه BBC می باشد که اغلب در اخبار، لغات و اصطلاحات پرکاربرد و عمومی بکار برده می شود. این مجموعه لغات و اصطلاحات انگلیسی را همراه با زبان فارسی به شما آموزش می دهد و سپس آن واژگان و عبارات را در جملات و موضوعاتی مربوط به آنها استفاده می کند، که نحوه استفاده از آنها را نیز فرابگیرید.

 

تقویت کلمات کاربردی انگلیسی همراه با فایل های صوتی

مجموعه English Vocabulary in Use، یکی از کتاب های تقویت دایره لغات زبان انگلیسی می باشد که در قالب ۴ سطح آموزشی برای شما عزیزان آماده شده است. این مجموعه آموزشی لغات زبان انگلیسی را به ۴ سطح تقسیم کرده است که زبان آموزان بتوانند به صورت پایه و از ابتدا از این مجموعه استفاده کنند. هر سطح این مجموعه دارای یک کتاب می باشد که در انتهای هر کتاب یک آزمون قرار دارد. همراه با آزمون هر سطح می توانید میزان یادگیری خود را ارزیابی کنید.

 

جامکع ترین پکیج یادگیری و افزایش دایره لغات زبان انگلیسی

مجموعه Verbal Advantage، یکی از مجموعه های کامل تقویت لغات زبان انگلیسی است که دارای ۱۰ سطح کامل می باشد. این مجموعه بیش از ۳۵۰۰ واژه را همراه با متضاد ها، مترادف ها و حتی تلفظ صحیح لغات به شما عزیزان آوزش خواهد داد.  در ابتدا شما را با حروف ها (صدا دار و بی صدا) آشنا می کند. البته با آوردن مثالی برای هر کدام از آنها، باعث میشود که شما بهتر و سریع تر یاد بگیرید. از آنجایی که این مجموعه علاوه بر کتاب دارای فایل های صوتی نیز می باشد، نحوه تلفظ صحیح لغات را نیز آموزش خواهد داد. 

 

خرید اینترنتی کامل ترین پکیج آموزش لغات انگلیسی

مجموعه Test Your Vocabulary، یکی از مجموعه های آموزش و تقویت لغات زبان انگلیسی می باشد. در واقع این مجموعه دارای ۵ سطح می باشد که هر سطح آن دارای ۶۰ آزمون است. پاسخ تمامی سوالات در انتهای کتاب وجود دارد که بعد از پاسخ به سوالات می توانید جواب های خود را با پاسخ نامه ای که در انتهای کتاب وجود دارد، مقایسه کنید. این عمل باعث می شود که میزان یادگیری خود را بسنجید و مطلع شوید که چه اندازه پیشرفت داشته اید.

 

دانلود رایگان کامل ترین پکیج آموزش لغات انگلیسی

مجموعه ۴۰۰۰Essential English Words، از مجموعه های آموزش لغات انگلیسی همراه با تلفظ صحیح می باشد. این مجموعه دارای ۶ سطح کامل است که هر سطح دارای ۳۰ درس می باشد. هر درس دارای تعدادی لغات می باشد که هرکدام از لغات دارای تلفظ ، معنی کامل (به صورت جمله) و یک مثال می باشد. همچنین در انتهای هر درس، یک داستان یا همان ریدینگ وجود دارد که از لغات جدید درس در ریدینگ استفاده شده است. مجموعه فوق دارای Answer Key می باشد که پاسخ تمام تمرینات در آن موجود می باشد.

 

دانلود فایل های صوتی مجموعه آموزش لغات انگلیسی

مجموعه ۵Language Visual Dictionary، از سری مجموعه های آموزش تصویری لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه لغات و واژگان زبان انگلیسی را همراه با تصویر آموزش می دهد که برای افرادی که حافظه دیداری دارند، بسیار مناسب می باشد. این مجموعه دارای ۱۵ درس می باشد که لغات ضروری و کاربردی زبان انگلیسی را به شما عزیزان آموزش خواهد داد. هر درس مربوط به آموزش یک موضوع می باشد که این موضوعات شامل: پوشاک، خوراک، مشاغل، مکان ها، اشیا، ورزش، وسایل نقلیه و … می باشد.

 

دانلود فیلم آموزش لغات انگلیسی

مجموعه Word by Word – Picture Dictionary، از سری مجموعه هایی است که لغات را همراه با تصویر مربوطه آموزش می دهد. این مجموعه دارای ۲ ویرایش می باشد که ویرایش دوم آن نسبت به ویرایش اول کامل تر می باشد. مجموعه فوق دارای ۳۰۰۰ لغت کاربردی می باشد که همراه با نحوه آموزش تصویری این مجموعه، به راحتی می توانید لغات انگلیسی را فرابگیرید. هر درس این مجموعه در مورد موضوعی خاص است. بعد از اتمام هر درس، تمریناتی هم در پایان درس وجود دارد.

 

دانلود کامل ترین پکیج آموزش لغات انگلیسی با لینک مستقیم

مجموعه English Collocation in Use، از مجموعه های آموزش لغات و عبارت های زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه به شما کمک خواهد کرد که چگونه و چه زمانی از ۲ لغت در کنار یکدیگر به عنوان یک عبارت استفاده کنید. همراه با یادگیری این روش آموزشی به راحتی می توانید مکالمه برقرار کنید و به صورت روان صحبت کنید. مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید، در قالب ۲ سطح آموزشی می باشد که سطح Advanced این مجموعه برای آزمون های رایتینگ (Writing) بسیار مفید و موثر است. با مجموعه فوق می توانید با بسیاری از لغات زبان انگلیسی آشنا شوید.

 

دانلود کلمات زایج و ضروری انگلیسی

۵۰۰۰Collegiate Words، مجموعه ای است که کلمات زبان انگلیسی را به شما عزیزان آموزش خواهد داد. این مجموعه تعاریف مختصری از معنی هر لغت را برای شما بیان خواهد کرد که این عمل باعث می شود لغات را به صورت مفهومی یاد بگیرید و آنها را حفظ نکنید. همانطور که از اسم مجموعه پیداست دارای ۵۰۰۰ لغت می باشد که طبق ترتیب حروف الفبا چیده شده اند. این مجموعه برای موفقیت در آزمون تافل نیز بسیار مناسب می باشد، زیرا دارای بسیاری از لغات ضروری و در حد پیشرفته زبان انگلیسی می باشد.

 

دانلود مجموعه های صوتی آموزش واژگان انگلیسی

مجموعه Daily Video Vocab یکی از بهترین مجموعه های آموزش و تقویت لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه آموزشی دارای ۱۱۹ درس می باشد که در هر درس شما را با یک لغت آشنا کرده و معنی آن را به صورت توضیح مختصر بیان می کند. در آخر با آوردن چند مثال درس را کامل می کند. مثال ها به شما کمک می کند که معنی کامل و دقیق اصطلاحات و لغات را متوجه شوید. لغاتی که در این مجموعه آموزش داده می شوند، برای صحبت کردن و در برقراری مکالمات روزانه بسیار کاربردی می باشند.

 

دانلود نرم افزار تقویت کلمات زبان انگلیسی

Word play 550 + Words you need to know یکی از مجموعه های خوب آموزش واژگان زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۵۵۰ لغت زبان انگلیسی می باشد که توانسته است نسبت به رقبای خود جایگاه بالاتری را در بین خوانندگان داشته باشد. لغاتی که در این مجموعه آموزش داده می شود برای کسب نمره بالا در آزمون تافل بسیار موثر می باشد. مجموعه فوق دارای ۵ بخش می باشد که هر بخش دارای ۴ قسمت آموزشی است. آموزش این مجموعه به صورت صوتی می باشد که تمامی لغاتی که آموزش می دهد در کتابچه ای قرار دارد.

 

دانلود واژه رایج و پرکاربرد زبان انگلیسی

مجموعه Barron's Wordlist Complete، یکی از مجموعه های تقویت لغات کاربردی و رایج زبان انگلیسی می باشد. این لغات به شما کمک می کنند که بتوانید به صورت روان صحبت کنید و با کمبود لغت برای صحبت کردن مواجه نشوید. لغات این مجموعه، مانند دیکشنری به ترتیب حروف الفبا و همراه با معنی برای شما عزیزان آماده شده است. ترتیب لغات باعث می شود که به راحتی بتوانید واژه مورد نظر خود را بیابید. هر لغت می تواند دارای چندین معنی مختلف باشد که این مجموعه چندین معنی که برای هر لغت موجود می باشد را داراست.

 

دیکشنری تصویری زبان انگلیسی

فیلم آموزشی English for New Americans، یکی از مجموعه های خوب آموزش و تقویت لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه همراه با تقویت دایره لغات زبان انگلیسی، نحوه برقراری مکالمات را نیز به زبان آموزان آموزش خواد داد. موضوعات این مجموعه عبارتند از: Everyday Life – Work and Schools – Health، Home and Community. هر ۳ قسمت این مجموعه دارای فایل ویدیویی و فایل صوتی (MP3) می باشند اما تنها قسمت Health، Home and Community دارای کتاب الکترونیکی (PDF) می باشد که شامل Audio Script و Work Book است.

 

فرهنگ لغت انگلیسی

مجموعه Good Word Guide، یکی از مجموعه های آموزش لغات و واژگان زبان انگلیسی می باشد. قبل از آموزش کلمات انگلیسی، نحوه تلفظ حروف را آموزش می دهد و هرکدام از حروف را در کلمه ای به کار می برد که به طور کامل متوجه نحوه تلفظ حروف شوید. این مجموعه معنی لغات را همراه با توضیحات مختصر آموزش می دهد که لغات زبان انگلیسی را به صورت مفهومی فرابگیرید و آن ها را حفظ نکنید. همراه با این مجموعه آموزشی به راحتی می توانید بسیاری از لغات زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

 

فزوش کامل ترین پکیج آموزش لغات انگلیسی

کتاب Test Your English Vocabulary in Use، یکی از مجموعه هایی است که همراه با آزمون ها، قصد دارد میزان دانش شما را نسبت به لغات زبان انگلیسی ارزیابی کند. این مجموعه دارای ۱۰۰ آزمون می باشد که پاسخ تمام آنها در انتهای کتاب قرار دارد. مجموعه ای که در اختیار دارید، می تواند برای تمامی سطوح مناسب باشد. همراه با پاسخ به سوالات این مجموعه می توانید دایره لغات خود را تا حدودی افزایش دهید.

 

مجموعه تصویری آموزش تلفظ صحیح واژگان انگلیسی

مجموعه Vocabulary Booster، یکی از مجموعه هایی است که قصد دارد لغات زبان انگلیسی را به راحتی و به ساده ترین روش به شما عزیزان بیاموزد. این مجموعه دارای فایل های PDF و MP3 می باشد که تمام لغاتی که در کتاب الکترونیکی (PDF) وجود دارند در فایل های صوتی (MP3) همراه با تلفظ صحیح برای شما بیان خواهد کرد. این مجموعه شما را با بسیاری از لغات زبان انگلیسی آشنا خواهد کرد و کمک می کند که مهارت مکالمه خود را تقویت کنید.

 

یادگیری کلمات انگلیسی همراه با تلفظ

مجموعه Vocabulary Building، یکی از مجموعه های خوب آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه واژگان انگلیسی را در متن به شما عزیزان آموزش می دهد که به صورت تفهیمی آن لغت را فرا بگیرید. هر لغت می تواند چندین معنی مختلف داشته باشد که این مجموعه شما را با معانی مختلف هر لغت آشنا خواهد کرد. بعد از آموزش، تمرین هایی را برای شما آماده کرده است که با مترادف و متضاد های کلمات نیز آشنا شوید. این مجموعه به شما کمک می کند که لغت را حفظ نکنید بلکه آن را به صورت مفهومی بیاموزید.

 

یادگیری لغات زبان انگلیسی از پایه

کتاب Vocabulary 4000، یکی از مجموعه های کامل آموزش واژگان زبان انگلیسی است که دارای ۴۰۰۰ لغت همراه با معنی می باشد. این مجموعه معنی لغات را به صورت توضیحی مختصر از آن کلمه در اختیار شما قرار می دهد. مجموعه فوق، لغات را به ترتیب حروف الفبا برای شما آماده کرده است که به راحتی به لغت مورد نظر خود دست یابید. مجموعه ای که در اختیار دارید، لغات رایج و کاربردی را به شما آموزش می دهد و همچنین برای انجام امور روزمره به راحتی می توانید از لغات این مجموعه کمک بگیرید.

 

یادگیری لغات انگلیسی بر روی موبایل

مجموعه Webster Essential Vocabulary، از سری کتاب های آموزش لغات زبان انگلیسی همراه با مترادف و متضاد آنهاست. این مجموعه ابتدا لغاتی را در اختیار شما قرار می دهد که مترادف یکدیگر هستند و شما باید آنها را در کنار یکدیگر قرار دهید. در واقع این یک تمرین است که لغات انگلیسی را به شما آموزش دهد. یادگیری لغات همراه با مترادف و متضاد بهتر و سریع تر صورت خواهد گرفت و اغلب برای همیشه در ذهن زبان آموز باقی خواهد ماند. علاوه بر آموزش لغات همراه با معنی آنها، شما را با تلفظ صحیح کلمات نیز آشنا خواهد کرد.

 

یادگیری لغات زبان انگلیسی در خانه

کتاب Word Formation in English، از مجموعه های آموزش بافت و ساختار لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه به زبان آموزان کمک خواهد کرد که با پیشوند و پسوند لغات آشنا شوند و ریشه اصلی آن کلمه را تشخیص دهند. آشنایی با ساختار لغات، به زبان آموزان کمک خواهد کرد که راحت تر به معنی کلمات پی ببرند. یادگیری لغات در یادگیری یک زبان جدید، بسیار اهمیت دارد و یکی از اصلی ترین امور یادگیری زبان جدید است.

 

آموزش لغات انگلیسی از پایه

مجموعه صوتی Million Dollar Vocabulary، یکی از مجموعه های آموزش واژگان زبان انگلیسی همراه با فایل های صوتی می باشد. آموزش این مجموعه ساده و جذاب می باشد که بسیاری از زبان آموزان را به خود علاقه مند کرده است. آموزش صوتی واژگان زبان انگلیسی، به زبان آموزان کمک می کند در هر مکان و موقعیتی که هستند لغات را بتوانند فرا بگیرند. آموزش لغات به صورت صوتی به زبان آموزان کمک می کند که علاوه بر یادگیری لغات، نحوه تلفظ آنها را نیز فرا بگیرند. این مجموعه دارای متن فایل های صوتی نیز می باشد.

 

آموزش لغات انگلیسی بر روی موبایل

مجموعه صوتی Verbal Power، لغات را همراه با معانی و تعاریف انگلیسی به شما آموزش خواهد داد. این مجموعه دارای ۵۰ فایل صوتی می باشد که لغات کاربردی و ضروری را به شما آموزش خواهد داد. آموزش لغات همراه با فایل های صوتی به زبان آموزان کمک خواهد کرد که نحوه تلفظ صحیح لغات را نیز فرابگیرند. این مجموعه برای زبان آموزانی که در سطح متوسط و پیشرفته هستند، مناسب می باشد. مجموعه های صوتی را می توان در موبایل خود به همراه داشت تا همیشه و در هر موقعیتی از آنها استفاده کرد.

 

آموزش لغات زبان انگلیسی در ماشین

مجموعه صوتی Word Smart – Building a More Educated Vocabulary، یکی از مجموعه های آموزش و شناخت کامل لغات زبان انگلیسی می باشد. اینکه از هر لغت چگونه و چه موقع در متن ها و جملات استفاده شود را بسیاری از زبان آموزان نمی دانند. برای یادگیری این مهارت، باید طبق روش خاصی عمل کرد که این مجموعه این روش را به شما آموزش خواهد داد. از این مجموعه بسیاری از زبان آموزان استفاده کرده و توانسته اند دایره لغات خود را تقویت کنند. همراه با این مجموعه به راحتی می توانید از لغات در جملات استفاده کنید.

 

برترین مجموعه آموزش لغات انگلیسی

کتاب Another Word A Day، یکی از مجموعه های پرطرفدار تقویت لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۵۲ فصل می باشد که لغاتی را که کمتر شنیده اید و یا اصلا نشنیده اید را به شما عزیزان آموزش خواهد داد. این مجموعه آموزشی علاوه بر آموزش لغات و معانی آن، تلفظ، ریشه یابی واژه ها و حتی مثالی از آنها را در این مجموعه برای شما عزیزان آورده است. همراه با این مجموعه می توانید بسیاری از لغات جدید انگلیسی را فرابگیرید و از آنها در مکالمات خود استفاده کنید.

 

خرید کامل ترین پکیج آموزش لغات

مجموعه Easy English Vocabulary، از کتاب های پرفروش آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه لغات ضروری و لازم زبان انگلیسی را که در طول روز با آنها سرو کار داریم را به زبان آموزان آموزش خواهد داد. در واقع هدف این مجموعه آموزشی این است که از لغاتی که در این مجموعه فرا می گیرید، بتوانید در مکالمات روزمره خود استفاده کنید. همراه با این مجموعه می توانید بر مکالمات روزمره خود مسلط شوید. مجموعه فوق برای تمامی سطوح مناسب می باشد.

 

دانلود فایل های پکیج لغات انگلیسی

کتاب ۵۰۴، یکی از معروف ترین و پر مخاطب ترین کتاب آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد. همانطور که می دانید این کتاب دارای ۴۲ درس می باشد که هر درس شامل ۱۲ لغت است و همچنین آموزش این مجموعه به فارسی می باشد. این مجموعه علاوه بر آموزش لغات، مترادف کلمات و همچنین مثالی از آنها را برای شما عزیزان فراهم کرده است. از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی می باشد، یادگیری آن برای هر شخصی ضرورت دارد. آموزش زبان انگلیسی را همراه با لغات شروع کنید.

 

فایل های صوتی آموزش واژگان

کتاب ۱۱۰۰، همانند کتاب ۵۰۴ یکی از پرفروش ترین و معروف ترین مجموعه آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد. کتاب ۱۱۰۰، دارای ۲۲۰ درس می باشد که در هر درس ۵ لغت آموزش داده می شود و مناسب برای سطوح متوسط به بالا می باشد. آموزش این مجموعه به این صورت می باشد که ابتدا در هر درس تعدادی لغات همراه با مترادف به شما عزیزان آموزش می دهد و بعد برای تفهیم بهتر آن لغات، در متنی بکار برده شده اند. همچنین در هر درس، شما را با یک اصطلاح انگلیسی آشنا خواهد کرد. برای یادگیری لغات این مجموعه ابتدا باید کتاب ۵۰۴ را تهیه کرد.

 

تویت واژگان انگلیسی

مجموعه ویدیویی Building a Better Vocabulary، یکی از بهترین مجموعه های تصویری آموزش واژگان زبان انگلیسی می باشد. آموزش این مجموعه بیش از ۱۸ ساعت به طول می انجامد که تمامی مطالب و ترفندهای لازم را جهت تقویت دایره لغات برای شما عزیزان بیان خواهد کرد. این مجموعه توسط یکی از اساتید برجسته زبان انگلیسی (Kevin Flanigan) به شما آموزش داده می شود. این مجموعه تصویری دارای لغات کاربردی و رایج زبان انگلیسی می باشد که می تواند شما را در تقویت مهارت مکالمه یاری دهد.

 

دانلود مجموعه های آموزش واژگان

مجموعه صوتی Dynamic Vocabulary، یکی از مجموعه های خوب آموزش لغات زبان انگلیسی همراه با فایل های صوتی می باشد. افزایش دایره لغات در یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است، زیرا یکی از مهم ترین اصول و مهارت یادگیری زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۴ درس آموزشی می باشد که در مجموع این دروس دارای ۲۲ فایل صوتی می باشند. یکی از مزیت های مجموعه های صوتی این است که می توانید از آنها در هر موقعیت و مکانی استفاده کنید.

 

دانلود مجموعه ارزشمند زبان انگلیسی

مجموعه Sesame Street – Video Vocabulary Podcast، یکی از پادکست های تصویری آموزش واژگان زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۱۰۶ درس می باشد که در هر درس یک لغت را آموزش می دهد. این نحوه آموزش به زبان آموزان این فرصت را می دهد که برای هر لغت وقت بیشتری بگذارند و بهتر آن را فرابگیرند. آموزش این مجموعه به صورت فیلم کارتونی می باشد که همین امر باعث شده است زبان آموزان بسیاری را به خود علاقه مند کند و حین یادگیری احساس خستگی نکنند.

 

3 thoughts on “جامع ترین پکیج یادگیری و افزایش دایره لغات زبان انگلیسی

 1. علی اکبر ابراهیمی

  محصولات رپید لی یرن را در کدام فروشگاه در اطراف میدان انقلتب می توان تهیه کرد؟ بخصوص آموزش گرامر به فارسی در گوشی همراه را؟ دلفین را از کدام فروشگاه بخریم؟ کجا برایمان نصب می کنند روی گوشی؟ ۰۹۳۸۳۱۹۲۱۶۰ آدرس لطفا اس ام اس شود. با سپاس. علی اکبر ابراهیمی IdealworldstudyATyahooDATcom

  Reply
  1. Unknown User Post author

   سلام. تمامی محصولات ما بر روی سایت قرار دارند و به صورت اینترنتی قابل تهیه هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   ۰۹۱۰۸۶۸۵۰۴۰

   Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.