english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
خودآموز زبان انگلیسی در سی روز داستان المانی
آموزش مکالمه انگلیسی دیکشنری آلمانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی فلش کارتهای آلمانی
ielts free-german
toefl french-best
  french-khodamuz
  french-pack
 
  free-french

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

بهترین مجموعه تمرین لغات و گرامر ویژه سطح A1 آلمانی

توسط | مرداد ۱۸, ۱۳۹۷

تمرین لغت و گرامر آلمانی سطح A1

یک دایره واژگان مناسب در کنار دانش گرامری مطمئن، پایه و اساس یادگیری یک زبان جدید می باشد. نیاز است تا زبان آموزان با انجام تمرینات استاندارد و هدفمند، آموخته های خود را مورد آزمایش قرار دهند و همچنین تسلط و درک بهتری نسبت به آموخته های خود پیدا کنند. اما با کمی جستجو متوجه می شوید که غالب نرم افزارهای مربوط به زبان آلمانی موجود در بازار، مبنا و پایه اصولی و استاندارد ندارند و بیشتر جنبه سرگرمی دارند! نرم افزار دلفین به این کمبود پایان می دهد!

نرم افزار دلفین بهترین مجموعه را در زمینه تمرین لغات و گرامر سطح A1 ارائه داده است!

بعد از ارائه مجموعه های  بسیار موفق یادگیری لغات در سه سطح ویژه سطوح A2، A1 و B1 (برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید)، شاید کمبود یک مجموعه که بتوانید آموخته های خود را محک بزنید به طور کامل احساس میشد. نرم افزار دلفین اولین و تنها نرم افزاریست که در بالاترین سطح ممکن مجموعه ای را برای تمرین لغات و همچنین گرامر سطح A1 تولید نموده است.

با نصب این نرم افزار به راحتی متوجه تفاوت فاحش آن با دیگر نرم افزار های داخلی و حتی خارجی که برای تمرین و یادگیری بیشتر تولید شده اند خواهید شد. به طور قطع می توانیم بگوییم این نرم افزار هیچ نمونه داخلی و یا خارجی ندارد!

در این پست می خواهیم این نرم افزار بی نظیر  که ویژه دستگاه های اندرویدی می باشد را به شما معرفی کنیم و برخی از ویژگی های اصلی آن را بیان کنیم:

هم اکنون رایگان نصب کنید

مناسب برای سطح A1 !

این مجموعه  شامل  بیش از ۱۳۰ تمرین به صورت موضوعی و در دو بخش لغات و گرامر زبان آلمانی برای سطح A1 می باشد همچنین در لابلای تمرینات بخش هایی قرار داده شده است که در آن یک نکته آموزشی به صورت مفید و مختصر آموزش داده می شود:

  • بیش از ۹۰ تمرین در ۸ موضوع برای واژگان ضروری سطح A1
  • بیش از ۳۵ تمرین در ۹ موضوع مختلف برای گرامر مربوط به این سطح
  • بیش از ۳۰ نکته آموزشی مفید!

کاملترین نرم افزار زبان آلمانی

تمرین لغات سطح A1

زبان آموزان سطح A1 می توانند از تمامی تمرین های موجود در این نرم افزار و همچنین نکات آموزشی آن برای یادگیری بیشتر و اطمینان از میزان سطح  و بالابردن اعتماد به نفس خود استفاده نمایند و خود را برای امتحان، سفر و یا اقامت در آلمان آماده نمایند. (در کنار این مجموعه، مجموعه کامل لغات سطح A1 دلفین به شدت توصیه می شود.)

تمرینات بسیار متنوع و کاربردی به علاوه کاربری آسان و محیط جذاب!

برای جلوگیری از خستگی زبان آموز در حین  کار با نرم افزار از تمرینات متنوعی استفاده شده است، همچنین تمامی جملات استفاده شده در تمرین ها دارای بار آموزشی بسیار عالی می باشند. یادگیری اکثر جملات استفاده شده در این مجموعه برای زبان آموزان سطح A1 بسیار مفید و کاربردی بوده و همچنین در زندگی روزمره بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

بنابراین زبان آموز با انجام تمرینات مربوط به لغات نرم افزار با شیوه به کارگیری واژگان به صورت کاملا صحیح و کاربردی آشنا خواهد شد و همچنین با انجام تمرینات مربوط به گرامر، درک و تسلط بیشتری نسبت به نکات گرامری این سطح پیدا خواهد کرد.

مطمئنا زبان آموزان با انجام تمرینات این مجموعه علاوه بر به چالش کشیدن میزان دانش خود، نکات و مطالب آموزشی بسیاری را فرا خواهند گرفت.

وجود  انواع مختلف تمرنیات (جای خالی، گزینه ای ، جدول، تصاویر  و …..) اشتیاق یادگیری و تمرین را در زبان آموز افزایش می دهد.

همچنین شما بعد از انجام تمرینات به راحتی می توانید  پاسخ های خود را بررسی نمایید و از درستی و یا نادرستی پاسخ های خود تنها با یک کلیک مطلع شوید. مطمئنا اگر با کتاب های تمرین کار کرده باشید قدر این ویژگی را کاملا می دانید! برای چک کردن پاسخ هر تمرین باید به صفحات انتهایی کتاب رجوع کنید و این کار بی نهایت خسته کننده خواهد بود و زبان آموز را به سرعت خسته و از ادامه کار باز می دارد!

تمرین های مفید زبان آلمانی

 

تمرین زبان آلمانی همه جا در دستان شما!

این نرم افزار نیز مانند دیگر نرم افزار های دلفین ویژه دستگاه های اندرویدی می باشد. شما می توانید با نصب این نرم افزار بر روی گوشی و یا تبلت اندرویدی خود، امکان تمرین و یادگیری را در هر مکانی داشته باشید و به بهترین نحو از زمان های غیر قابل استفاده خود بهره ببرید. می توانید در مترو، تاکسی، در پارک و حتی سفر ……. به راحتی نرم افزار را اجرا و از تمرین کردن با آن لذت ببرید.

آلمانی رو قورت بده

 

تمرین لغات و گرامر به صورت موضوعی!

در این مجموعه لغات  در قالب ۸ موضوع و گرامر در قالب ۹ موضوع دسته بندی شده اند و شما می توانید با تمرین کردن لغات و گرامر به صورت موضوعی، یادگیری خود را جهت دار نمایید. طبق بررسی های انجام شده و تجربیات اساتید زبان، یادگیری و تمرین لغات به صورت موضوعی  باعث می شود تا مطالب به صورت هدفمند تر و ماندگار تر در ذهن طبقه بندی شوند. در انتهای این پست می توانید لیست موضوعات مربوط به لغات و گرامر این مجموعه را مطالعه نمایید.

گرامر و لغات موضوعی زبان آلمانی

منبع بسیار معتبر!

شاید یکی از مهمترین نکات در یک نرم افزار منابع استفاده شده برای محتویات آن باشد. مطمئنا استفاده از هر مجموعه آموزشی نیازمند صرف زمان می باشد و زبان آموز باید اطمینان حاصل نماید که محتویات مجموعه آموزشی مورد استفاده اش دارای بهترین کیفیت ممکن می باشد و با اطمینان و علاقه کامل برای آن وقت صرف نماید. با استفاده از این نرم افزار می توانید با کمترین زمان بیشترین نتیجه را حاصل نماید!

در تولید این نرم افزار بی نظیر از بهترین کتاب موسسه هوبر (Hueber) استفاده شده است. این موسسه به همراه موسسات لانگنشایت، کرنلسن و پونس بی شک بهترین موسسات تولید منابع آموزشی در کشور آلمان می باشند.

لازم به ذکر است که کتاب های  آموزشگاهی معروف Menschen،  Schritte, Tangram از تولیدات موسسه هوبر (Hueber) می باشد!

 

هماهنگی نرم افزار تمرین لغات با دیکشنری دلفین!

یکی دیگر از ویژگی های بسیار کارآمد نرم افزار تمرین لغات و گرامر دلفین، هماهنگی آن با دیکشنری دلفین می باشند. زبان آموزانی که قبلا دیکشنری دلفین را بر روی دستگاه خود نصب نموده اند این امکان را دارند که با نصب نرم افزار تمرین لغات، تنها با لمس هر واژه، معنی آن را به سرعت و همانجا بر روی دیکشنری دلفین مشاهده نمایند!

بدین ترتیب لازم نیست برای یافتن معنی هر واژه ای که نمی دانید به دیکشنری رجوع کرده و آن را سرچ نمایید! بلکه تنها با لمس آن واژه به راحتی به صفحه مربوط به معنی آن کلمه در دیکشنری انتفال خواهید یافت! البته این ویژگی فقط در مورد فعل ها به صورت مصدری و اسامی به صورت مفرد و صفات به صورت ریشه ای (بدون صرف) قابل استفاده می باشد. اما اگر کمی با نرم افزار کار کنید، متوجه خواهید شد که غالب کلماتی که در تمرینات هدف یادگیری زبان آموز می باشند به صورت مصدری و بدون تغییر می باشند. بنابراین وجود این ویژگی با همین محدودیت می تواند بسیار بسیار برای زبان آموزان کارآمد باشد.

دیکشنری قدرتمند آلمانی

لیست موضوعات مربوط به لغات این مجموعه :

۱٫ Person, Familie und Freunde

۲٫ Körper und Gesundheit

۳٫ Wohnen und Hausarbeit

۴٫ Natur, Wetter und Jahreszeiten

۵٫ Reisen, Verkehr und Freizeit

۶٫ Essen, Trinken und Einkaufen

۷٫ Amt, Post, Bank und Polizei

۸٫ Schule, Arbeit und Beruf

لیست موضوعات مربوط به گرامر این مجموعه :

۱٫ Verben

۲٫ Nomen und Artikel

۳٫ Adjektive

۴٫ Pronomen

۵٫ Präpositionen

۶٫ Fragen

۷٫ Satzstellung

۸٫ Konjunktionen

۹٫ Zahlen

راهنمای نصب و استفاده (زمان : کمتر از پنج دقیقه)

مرحله اول

ابتدا فایل اپلیکیشن دلفین را از سایت زیر دانلود کنید و بر روی گوشی خود نصب کنید

برای مراجعه به سایت دلفین اینجا را کلیک کنید dolphinapp.ir

هم اکنون رایگان نصب کنید

توجه : در صورتی که در هنگام نصب به مشکل برخوردید، وارد بخش تنظیمات امنیتی (در Settings و بخش Security) گوشی خود بشوید و گزینه “Unknown sources” یا “منبع ناشناس” را تیک بزنید.

مرحله دوم

ابتدا بر روی دکمه + بزنید و سپس زبان آلمانی را انتخاب کنید. پس از آن می توانید تمام مجموعه های آلمانی را ببینید. مجموعه لغات آلمانی را انتخاب کنید و نصب کنید. مراحل به صورت تصویری در زیر نمایش داده شده اند.

انتخاب زبان

لیست آلمانی

هم اکنون رایگان نصب کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.