english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
pack-farsi داستان المانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی free-german
dastan french-best
ielts french-khodamuz
toefl french-pack
listening
  free-french

 

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

 پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : 

هم اکنون رایگان نصب کنید

مجموعه فایل های صوتی زبان آلمانی برای تقویت مهارت شنیداری ( Listening)

توسط | می 9, 2015
امتیاز بدهید!
[تعداد: 7    میانگین: 3.6/5]

مجموعه فایل های صوتی زبان آلمانی برای تقویت مهارت شنیداری

نام محصول  مجموعه فایل های صوتی زبان آلمانی برای تقویت مهارت شنیداری  لهجه
زبان آلمانی نوع فایل MP3 , WMA
سطح  مقدماتی تا پیشرفته توضیحات حاوی بیش از 600 فایل صوتی از منابع معتبر برای تقویت قدرت شنیداری
تعداد 1 دی وی دی
قیمت 9500 تومان

در این پست مجموعه ای ارزشمند از فایل های صوتی زبان آلمانی را برای شما آماده نموده ایم. این مجموعه ارزشمند حاوی بیش از 600 فایل صوتی برای تقویت قدرت شنیداری شما از منابع مختلف و معتبر می باشد. 

یکی از موثرترین و بهترین راه های یادگیری زبان های خارجه شنیدن زیاد می باشد. به عنوان مثال اگر شما روزانه زمانی را برای گوش دادن به شبکه های آلمانی زبان اختصاص دهید و سعی کنید به دقت گوش کنید، حتی اگر از صحبت ها و جملات چیزی را متوجه نشوید به مرور زمان ، تاثیرات مفید آن را بر روی قدرت کلامی خود احساس خواهید کرد. حال اگر از منابعی شنیداری که به منظور آموزش زبان ساخته شده اند استفاده کنید ، مطمئنا تاثیر آن بسیار محسوس تر و مطلوب تر می باشد. بدین ترتیب علاوه بر اینکه گوش شما با نحوه تلفظ و ملودی کلمات و جملات آلمانی آشنا می شود ، به طور ناخودآگاه بسیاری از جملات کاربردی را بدون نیاز به فکر کردن و به راحتی می توانید به صورت صحیح و در جای مناسب استفاده نمایید. 

پیشنهادهای ویژه ( بهترین و کاملترین مجموعه های آموزش زبان آلمانی)
مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه   مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه - بسته دوم

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

آموزش زبان آلمانی

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

rapid-german-30-b

مجموعه داستان آلمانی سطح بندی داوید درسدن با ترجمه فارسی - به صورت نرم افزار اندروید مجموعه داستان آلمانی سطح بندی آنا برلین با ترجمه فارسی - به صورت نرم افزار اندروید

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

داستان سطح بندی المانی اندروید - داوید درسدن

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

داستان آلمانی با ترجمه فارسی - آنا برلین

بهترین و کاملترین دیشکنری آلمانی برای آندروید محصول Langenscheidt همراه فایل های صوتی        کاملترین پکیج منابع زبان آلمانی شامل معتبرترین منابع زبان آلمانی

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

بهترین و کاملترین دیکشنری آلمانی آندروید

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

کاملترین پکیج منابع آموزشی زبان آلمانی German Pack

به همین منظور سایت رپیدلرن مجموعه ای ارزشمند از فایل های صوتی که به منظور آموزش زبان آلمانی تولید شده اند را جمع آوری و آماده استفاده زبان آموزان قرار داده است. این مجموعه به گونه ای انتخاب شده است تا تمامی زبان آموزان از سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته بتوانند از منابع مختلف آن استفاده نمایند. در انتها چند فایل صوتی از این مجموعه برای دانلود قرار داده شده است. 

مطمئنا استفده از کتاب ها و فیلم های آموزشی نیز می تواند بسیار مفید واقع شود و به زبان آموز کمک فراوانی کند، اما استفاده از این منابع نیازمند اختصاص دادن وقتی مشخص است. یکی از مزایای منابع صوتی آموزش زبان ، امکان استفاده از این منابع در تمامی اوقات و حتی وقت های تلف شده روز می باشد. شما به راحتی می توانید هنگام استراحت و یا پیاده روی و یا هنگام رانندگی از منابع شنیداری استفاده نمایید و به این شیوه از وقت های تلف شده خود استفاده بهینه کنید. 

 

خرید اینترنتی مجموعه فایل های صوتی زبان آلمانی

این مجموعه ارزشمند شامل منابع زیر می باشد.

  • مجموعه Ohrensausen: یک مجله صوتی حاوی 116 فایل ام پی تری می باشد که فایل های صوتی موجود در آن مناسب برای سطوح B1 به بالا می باشد.
  • مجموعه پادکست های دویچه وله Deutsche Welle : این مجموعه شامل فایل های صوتی همراه با PDF می باشد و شما می توانید متن فایل های صوتی را در فایل PDF مشاهده کنید. 
  • مجموعه Assimil : این مجموعه شامل حدود 220 درس می باشد وهر درس دارای موضوعی خاص می باشد. درس های ابتدایی این مجموعه جملات مقدماتی را بسیار شمرده و شمره بیان می کند و به تدریج و پیشروی در درس ها فایل های صوتی دشوارتر و سرعت بیان جملات بیشتر می شود. این مجموعه فوق العاده مناسب برای سطوح مقدماتی (A1.1) به بالا می باشد.
  • مجموعه جذاب  Berlitz Think and Talk German که شامل 50 درس می باشد.
  • مجموعه German1 شامل 20 درس مناسب برای سطوح مقدماتی (A1.1)
  • مجموعه جذاب Earworms : این مجموعه شامل 20 درس می باشد. فایل های صوتی همراه با PDF می باشند. در PDF این مجموعه معنی جملات آلمانی به انگلیسی موجود می باشد. از جذابیت های این مجموعه موزیک پس زمینه در فایل صوتی می باشد که باعث می شود تا از مجموعه خسته نشوید و فایل های صوتی برای شما جذابیت داشته باشند. با استفاده از این مجموعه بیش از 400 کمله ضروری در ذهن شما نقش می بندد و به حافظه بلند مدت شما سپرده می شود. این مجموعه مناسب برای سطوح مقدماتی (A1) می باشد.
  • مجموعه آلمانی را در ماشینتان یاد بگیرید Learn German In Your Car : این مجموعه آلمانی به انگلیسی می باشد. و اگر کمی با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید می توانید بسیار برای شما مفید باشد.
رایگان – نمونه فایل های صوتی

 

خرید  مجموعه فایل های صوتی زبان آلمانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.