english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
خودآموز زبان انگلیسی در سی روز داستان المانی
آموزش مکالمه انگلیسی دیکشنری آلمانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی فلش کارتهای آلمانی
ielts free-german
toefl french-best
  french-khodamuz
  french-pack
 
  free-french

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

دانلود رایگان آموزش زبان آلمانی رزتا استون Rosetta Stone German Version 4

توسط | اسفند ۲۴, ۱۳۹۳

 

نرم افزار آموزش زبان آلمانی Rosetta Stone

نام محصول  نرم افزار آموزش زبان آلمانی رزتا استون لهجه
زبان آلمانی نوع فایل نرم افزار
سطح  مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته توضیحات بهترین و معروف ترین نرم افزار آموزش زبان دنیا
تعداد ۶ دی وی دی
قیمت ۳۴۵۰۰ تومان

جهت خرید مجموعه کامل رزتا استون آلمانی ، پس از کلیک بر روی دکمه خرید پستی، اطلاعات موجود در فرم را پر کرده و پس از دریافت بسته، مبلغ را به مامور پست تحویل دهید.

در بخش جدیدی که به بخش آلمانی سایت رپیدلرن اضافه کردیم. تصمیم داریم تا منابع آموزش زبان آلمانی را به شما معرفی کرده و لینک دانلود مستقیم این منابع را در سایت قرار دهیم تا کاربران سایت بتوانند به این منابع ارزشمند دسترسی داشته باشند. این منابع شامل ، فیلم ها ، نرم افزار ها ، کتاب ها ، سریال ها و کارتون ها و فایل های صوتی …. زبان آلمانی می باشد. در این پست دانلود رایگان آموزش زبان آلمانی رزتا استون Rosetta Stone را آماده کرده ایم.

شرکت رزتا استون معروف ترین شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای آموزش زبان می باشد. در حال حاضر این شرکت بزرگ برای ۳۰ زبان زنده دنیا نرم افزار آموزش خود را تولید کرده است. روش آموزش زبان رزتا استون در نوع خود بی نظیر است، به طوریکه تمامی اساتید زبان که با این نرم افزار آشنایی دارند ، آن را به دانشجویان و زبان آموزان خود توصیه می کنند. در این پست ما به معرفی نرم افزار آموزش زبان آلمانی rosetta stone می پردازیم.

هنگامی که نرم افزار را نصب می کنید و برای اولین بار اجرا می کنید از شما می خواهد تا اطلاعات خود را وارد کنید.

 
پیشنهادهای ویژه (بهترین و کاملترین مجموعه های آموزش زبان آلمانی)
مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه   مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه - بسته دوم

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

آموزش زبان آلمانی

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید rapid-german-30-b

بهترین و کاملترین دیشکنری آلمانی برای آندروید با تلفظ صدای انسانی آلمانی به آلمانی، آلمانی به فارسی، فارسی به آلمانی

کاملترین پکیج منابع زبان آلمانی شامل معتبرترین منابع زبان آلمانی
برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید دیکشنری آلمانی به فارسی اندروید برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید کاملترین پکیج منابع آموزشی زبان آلمانی German Pack
مجموعه تمرین لغات و گرامر آلمانی - به صورت نرم افزار اندروید مجموعه داستان آلمانی سطح بندی آنا برلین با ترجمه فارسی - به صورت نرم افزار اندروید

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

مجموعه تمرین لغت

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید داستان آلمانی با ترجمه فارسی - آنا برلین
آمادگی برای آزمون A1 مجموعه لغات سطح بنده شده آلمانی
برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنیدRapid-Amadegi برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید
 

آموزش زبان آلمانی رزتا استون

 

آموزش زبان آلمانی به روش رزتا استون به گونه ای است که که هر چهار مهارت زبانی (خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش کردن) را پوشش می دهد. شما در قسمت بعدی تعیین می کنید که می خواهید دوره زبانی شما هر چهار مهارت را پوشش دهد و یا تصمیم دارید بر روی بخش های خاصی تمرکز داشته باشید.

دانلود آموزش زبان آلمانی رزتا استون

 

 

آموزش زبان آلمانی رزتا استون دارای ۵ سطح آموزشی ( Level) می باشد که هر سطح خود از ۴ قسمت تشکیل شده است که در این قسمت ها آموزش های مختلفی که شما را در هر چهار مهارت زبانی به صورت همزمان پیش می برد طراحی شده است.

آموزش زبان آلمانی رزتا

 

قسمت اول از سطح اول ( Level1) این نرم افزار آموزش زبان آلمانی به آموزش های پایه ای این زبان می پردازد. توجه کنید که این نرم افزار قدرتمند در هر سطح تمرین هایی دارد که در آن شما با استفاده از میکروفن ، باید لغات یا جملات را تلفظ کنید و نرم افزار قادر خواهد بود تا تلفظ صحیح را تشخیص دهد. بنابر این هنگام شروع سطح اول، اگر میکروفن ندارید ، از شما می خواهد که برای انجام تمرین های اسپیکینگ، شما میکروفن را وصل نمایید. البته اگر میکروفن ندارید از این قسمت می توانید عبور کنید.

این نرم افزار با استفاده از تصاویر و تلفظ کلمات و همچنین تکرار مطالب به صورت اصولی می تواند مطالب را در ذهن شما حکاکی کند. به عنوان مثال در دروس ابتدایی تصویر یک لغت را همراه با تلفظ و طرز نوشتن آن برای شما به نمایش در می آورد. مثلا کلمه پسر بچه و دختر بچه.

آموزش زبان آلمانی rosetta stone

سپس در قسمت بعدی لغاتی که به شما آموزش داده شده بود را تلفظ می کند و از شما می خواهد تا عکس صحیح و مربوط به آن را انتخاب کنید.

دانلود آموزش زبان آلمانی rosetta stone

 

در بخش دیگری از آموزش های این نرم افزار برای تقویت شنیدار شما، یک جمله را فقط بیان می کند و جمله را برای شما نمایش نمی دهد، و شما باید از میان تصاویر موجود، تصویر صحیح مربوط به جمله را انتخاب کنید. در صورت انتخاب صحیح نرم افزار با تیک سبز، درستی انتخاب را به شما نمایش می دهد.

آموزش زبان آلمانی rosetta

 

در آموزش زبان آلمانی Rosetta شما به صورت گام به گام با فعل ها و صرف آن ها، کلمات و طرز استفاده و بکار بردن این لغات و همچنین تلفظ صحیح آن ها آشنا می شوید. 

نرم افزار آموزش زبان آلمانی

 

بدون شک یکی از مهم ترین دلایل موفقیت نرم افزار رزتا استون در دنیا ، شیوه آموزش بی نظیر آن می باشد. متد دروس طراحی شده در این نرم افزار به گونه ای می باشند که شما زبان خارجی را به مانند زبان مادری خود با استفاده از تصاویر و تلفظ فرا می گیرید. در پایان قسمت از یک سطح نرم افزار رزتا به شما درصد پاسخ های صحیح شما و میزان اشتباهات و پاسخ های صحیح شما را نمایش می دهد تا برآوردی کلی از عملکرد خود داشته باشید. شما می توانید هر قسمت را که احساس می کنید خوب فرا نگرفتید دوباره تکرار نمایید.

آموزش زبان آلمانی با نرم افزار

 

در پایان هر درس ، لغات آن درس ، گرامر ، تمرینات خواندن و نوشتن طراحی شده است.

 آموزش زبان آلمانی با نرم افزار

دانلود نرم افزار آموزش زبان آلمانی رزتا استون

 

سطح درس ها به تدریج بالاتر می رود و توضیحاتی که سعی کردیم از این نرم افزار بی نظیر آموزشی بدهیم مربوط به دروس اولیه آن می شد.

آموزش زبان آلمانی به روش رزتا استون

به طور کلی آموزش زبان آلمانی با نرم افزار Rosetta Stone می تواند تجربه ای فوق العاده برای زبان آموزان باشد. این نرم افزار از سطح مقدماتی تا سطح متوسط به بالا به شما آموزش می دهد و به دلیل محیط جذاب و تمرینات متنوعی که برای بخش های مختلف زبان آلمانی در آن تدارک دیده شده، شما همزمان با پیشرفت سطح زبانی خود، از کار با نرم افزار و یادگیری زبان لذت می برید و مسلما وجود این قابلیت ها باعث شده است تا نرم افزار رزتا استون به یکی از معروف ترین نرم افزار های حال حاضر دنیا تبدیل شود که کاربران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد و روز به روز به تعداد زبان آموزانی که از این شیوه آموزشی استفاده می کنند افزوده می شود.

این نرم افزار بی نظیر در سایت رزتا استون به قیمت ۴۹۹ دلار به فروش می رسد ، که هم اکنون با تخفیف ویژه ای که این سایت برای آن در نظر گرفته شده است به قیمت ۲۴۹ دلار به فروش می رسد.  آخرین نسخه از این نرم افزار که برای فروش در دسترس قرار دارد ورژن ۴ رزتا استون می باشد. ما در سایت رپید لرن نسخه چهارم و نهایی این نرم افزار قدرتمند را برای دانلود رایگان و با لینک مستقیم به صورت image قرار داده ایم. همچنین برای عزیزانی که امکان دانلود ندارند و می خواهند مجموعه را به طور کامل در اختیار داشته باشند و با استفاده از دی وی دی ها به راحتی بتوانند از مجموعه استفاده نمایند ، امکان خرید پستی مجموعه را با قیمت بسیار پایین و با بسته بندی و کیفیت بالا ایجاد نموده ایم.

 

نام محصول  نرم افزار آموزش زبان آلمانی رزتا استون لهجه
زبان آلمانی نوع فایل نرم افزار
سطح  مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته توضیحات بهترین و معروف ترین نرم افزار آموزش زبان دنیا
تعداد ۶ دی وی دی
قیمت ۳۴۵۰۰ تومان

جهت خرید پستی مجموعه کامل رزتا استون آلمانی ، پس از کلیک بر روی دکمه خرید پستی، اطلاعات موجود در فرم را پر کرده و پس از دریافت بسته، مبلغ را به مامور پست تحویل دهید.

دانلود نرم افزار آموزش زبان آلمانی Rosetta Stone نسخه نهایی (ورژن ۴) :

به زودی ….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.