english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
خودآموز زبان انگلیسی در سی روز داستان المانی
آموزش مکالمه انگلیسی دیکشنری آلمانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی فلش کارتهای آلمانی
ielts free-german
toefl french-best
  french-khodamuz
  french-pack
 
  free-french

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

تافل TOEFL

توسط | مهر ۶, ۱۳۹۳

آزمون تافل

امروزه اهمیت آشنایی با زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست زیرا می توان از آن به عنوان ابزار نیرومندی برای رسیدن به اهداف عالی استفاده کرد. در حال حاضر بعد از زبان فارسی به عنوان زبان رسمی کشورمان و زبان عربی به عنوان زبان رسمی جهان اسلام ، به جرات می توان ادعا کرد که زبان انگلیسی در درجه بعدی اهمیت قرار دارد. آشنایی با این زبان بین المللی می تواند افقهای تازه ای را در قلمرو علم و دانش فرا روی دانش پژوهان بگشاید و ورود آنان را به عرصه های نوینی همچون اینترنت، فناوری اطلاعات و …. سرعت بخشد. در سال های اخیر "آموزش زبان انگلیسی" در کشور عزیزمان در کانون توجه قرار گرفته است. در همین راستا نیز هر ساله آزمون های متنوعی در سطوح مختلف برای سنجش میزان آشنایی افراد با ابعاد گوناگون این زبان برگزار می شود. از سوی دیگر تلاش می شود با فاصله گرفتن از روش های سنتی آموزش زبان و توجه به روش های نوین آموزش و ارائه مطالب ، افراد بتوانند از عهده آزمون های مربوط بر آیند و راه خود را به سوی تحصیلات عالی تر و مدارج علمی بالاتر و سرانجام کسب ظرفیت های بیشتر برای خدمت به همنوعان و بویژه هموطنان عزیز بگشایند.

 

با توجه به نیاز موجود در زمینه روش های نوین آموزش زبان انگلیسی و به منظور ارتقای سطح یادگیری و آماده سازی افراد برای شرکت در آزمون های مختلف ، سایت رپید لرن تلاش خود را برای انجام خدمت در این عرصه آغاز کرده است.

در این قسمت بخش جدیدی با عنوان "تافل TOEFL" در قسمت موضوعات سایت اضافه کردیم تا داوطلبانی که تصمیم دارند در این آزمون شرکت نمایند بتوانند کوتاهترین مسیر برای رسیدن به هدف را پیدا کنند و از سرگشتگی افرادی که با مشکلاتی همچون عدم آشنایی با منابع معتبر و کمبود شدشد وقت مواجهند ، جلوگیری شود. همچنین سعی می کنیم تا یک برنامه جامع ، نظام مند و هدف دار به تمام افرادی که برای ورود به سطح عالی تر یا رسیدن به اهداف دیگر نیازمند شرکت و کسب نمره قبولی در این آزمون اند ، ارائه گردد.

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی یا همان «آزمون تافل» ، آزمونی استاندارد است برای سنجش مهارت در چهار جنبه زبان انگلیسی برای دانشجویانی که مایلند تحصیلات خود را در کالجها و یا دانشگاههای دیگر ادامه دهند. این آزمون به وسیله سازمان ETS ، سازمان متخصص در زمینه طراحی آزمون های تخصصی و مستقر در شهر پرینستون در ایالت نیوجرسی آمریکا ، طراحی و در سرتاسر جهان برگزار می شود. نسل جدید آزمون TOEFL  ، مبتنی بر اینترنت است که در سپتامبر سال ۲۰۰۵ میلادی برای اولین بار در سرتاسر جهان معرفی شده است. این شکل جدید از آزمون ، جایگزین نسل قبلی آزمون تافل (یعنی آزمون تافل کامپیوتری) شده است. جزئیات بیشتر در مود ساختار این نسل جدید آزمون تافل و میزان دشواری آن در مقایسه با اشکال قبلی این آزمون را در پست های آینده مورد بررسی قرار می دهیم.

تافل عبارت است از آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی ، هر سال میلیونها نفر از حدود ۱۸۰ کشور در سراسر جهان برای شرکت در آزمون تافل ثبت نام می کنند. برخی از این افراد نمره خوبی در این آزمون کسب نمی کنند زیرا مهارت آن ها در زمینه این زبان و درک آن ها از آن به حد کافی نیست. برخی دیگر از افراد به دلیل نا آشنایی با ماهیت و ساختار این آزمون موفق نمی شوند. در سایت رپید لرن ما تلاش می کنیم تا از روزامدترین روش های آموزشی استفاده نماییم تا بتوانیم هر چه بیشتر به زبان آموزان عزیز کمک نماییم. 

One thought on “تافل TOEFL

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.