english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
خودآموز زبان انگلیسی در سی روز داستان المانی
آموزش مکالمه انگلیسی دیکشنری آلمانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی فلش کارتهای آلمانی
ielts free-german
toefl french-best
  french-khodamuz
  french-pack
 
  free-french

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

بهترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی به فارسی به صورت ترمیک – از الفبا

توسط | اسفند ۳, ۱۳۹۶

آموزش زبان انگلیسی دلفینتحولی نو در آموزش زبان انگلیسی به صورت کاملا خودآموز و فارسی!

شاید این بهترین عنوانی باشد که بتوانیم به این نرم افزار بی نظیر اختصاص دهیم! بار دیگر نرم افزار دلفین، محصولی جدید را مخصوص دستگاه هایی اندرویدی ارائه داد. در گذشته شاهد دو مجموعه بی نظیر از نرم افزار دلفین (۱-مجموعه داستان های کوتاه ۲- مجموعه آموزش مکالمه زبان انگلیسی) بودیم که به علت کیفیت بسیار بالا و متفاوت بودن با سایر نرم افزارهای موجود در بازار، به سرعت توانست نظر اساتید و زبان آموزان را جلب کند و کاربران زیادی را با خود همراه سازد. 

مجموعه جدیدی که نرم افزار دلفین ارائه داده است به صورت ترم به ترم ارائه خواهد شد و کاملا روند آموزش ها منطبق با آموزشگاه های معتبر  و کلاس های خصوصی می باشد. ترم اول این مجموعه هم اکنون بر روی نرم افزار دلفین قابل نصب و استفاده می باشد و از نظر سطح و میزان آموش کاملا منطبق با ترم اول آموزشگاه های معتبر کشور می باشد.

بسیاری از هموطنان در زبان انگلیسی دارای سطح متوسط و یا ابتدایی می باشند و همیشه به دنبال مجموعه هایی بوده اند که به کمک آن بتوانند انگلیسی را به صورت اصولی و کاملا آکادمیک و از پایه شروع کنند و تا سطح پیشرفته ادامه دهند.

آموزش زبان انگلیسی ترمیک دلفین برای پاسخ به نیاز این دسته از عزیزان تولید شده است و به صورت ترم به ترم ارائه خواهد شد. زبان آموز با استفاده از این نرم افزار بی نظیر شاهد پیشرفت و یادگیری خود به صورت قدم به قدم و کاملا آکادمیک خواهد بود. 

هم اکنون رایگان نصب کنید

توجه : در صورتی که در هنگام نصب به مشکل برخوردید، وارد بخش تنظیمات امنیتی (در Settings و بخش Security) گوشی خود بشوید و گزینه "Unknown sources" یا "منبع ناشناس" را تیک بزنید.

بهترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی از دید اساتید و کارشناسان سایت رپیدلرن از میان بیش از دویست مجموعه موجود در سایت!

سایت رپید لرن با بیش از پنج سال فعالیت در زمینه آموزش زبان و همچنین معرفی بیش از دویست مجموعه آموزشی زبان انگلیسی، نرم افزار آموزش ترمیک زبان انگلیسی دلفین را به عنوان بهترین مجموعه حال حاضر برای آموزش اصولی زبان انگلیسی معرفی می کند.

اپلیکیشن دلفین

از دلایل این انتخاب می توان به نکات زیر اشاره کرد:

۱- تنها مجموعه واقعی آموزش انگلیسی از الفبا، و به زبان فارسی.

این مجموعه مناسب افرادی است که می خواهند زبان انگلیسی را از پایه و اصولی فرا بگیرند. آموزش ها از الفبا و طرز خواندن کلمات و نوشتن حروف انگلیسی شروع می شوند!

آموزش زبان انگلیسی از الفبا

 

۲- تقویت هر چهار مهارت زبانی (صحبت کردن، شنیدن، نوشتن، خواندن) به صورت همزمان.

اکثر مجموعه های تولید شده تا کنون ، فقط بر روی یک یا دو مهارت زبانی تمرکز دارند.

مهارتهای زبان انگلیسی

۳- کاملا خودآموز!

تمامی نکات و درس ها علاوه بر متن برای درک بهتر همراه با صدای استاد می باشند. در این مجموعه از یک استاد با تجربه (سابقه بیست ساله در آموزش زبان انگلیسی) استفاده شده است. شیوه بیان نکات و موارد آموزشی و توضیحات تمرین ها با توجه به سابقه ایشان، بسیار روان و قابل درک می باشد و بنابراین زبان آموز کاملا خود را در محیط یک کلاس خصوصی احساس میکند!

خودآموز زبان انگلیسی

۴- تمرینات متنوع و جذاب در هر چهار بخش مهارت زبانی!

تمرینات متنوعی که در بخش های مختلف این نرم افزار طراحی شده است مانع از ایجاد خستگی در حین آموزش می شود. بعد از هر آموزش تمرینات بسیار مفید و متنوعی قرار داده شده است تا زبان آموز با انجام تمرینات به مواردی که آموزش داده شده است تسلط یابد. نکته قابل توجه در بخش تمرینات، تنوع آن ها بر روی نرم افزار می باشد. مطمئنا انجام تمرینات و چک کردن جواب ها توسط نرم افزار بسیار جذاب تر از انجام تمرین بر  روی کتاب های کاغذی با مداد می باشد! 

تمرینات زبان انگلیسی

نمونه هایی دیگر از تمرینات موجود در نرم افزار برای مهارت های مختلف زبانی

نرم افزار تمرین زبان انگلیسی

 

۵- یک جزوه همیشه همراه!

فرض کنید برای یادگیری زبان انگلیسی به یک آموزشگاه و یا کلاس خصوصی بروید. شما باید در حین آموزش های داده شده دائما یک بخش ذهنتان درگیر برداشت نکات کلاس باشد! و این باعث خستگی و از دست رفتن بسیاری از مطالب آموزشی در زمان کلاس می شود.  از آنجایی که این نرم افزار مخصوص دستگاه های اندرویدی تهیه شده است می توانید مطالب آموزشی را همیشه و به صورت کامل در جیب خود داشته باشید!

۶- هزینه بسیار اندک نسبت به کلاس های خصوصی و گروهی انگلیسی!

۷- مدیریت زمان!

بسیاری از عزیزانی که می خواهند به کلاس های زبان بروند دچار مشکل مدیریت زمان هستند. خیلی از افراد فرصتی برای رفتن به کلاس ها را ندارند و بسیاری دیگر بعد از رفتن به کلاس ها احساس میکنند حجم مطالب آموزشی در هر جلسه کم می باشد و برای گذراندن یک ترم ناچارا باید دو ماه وقت صرف کلاس رفتن کنند. با تهیه نرم افزار آموزش زبان انگلیسی ترمیک دلفین عزیزانی که فرصت رفتن به کلاس های زبان را ندارند می توانند اطمینان کسب کنند که از افرادی که به کلاس های خصوصی و گروهی میروند هیچ چیزی کم نخواهند داشت و می توانند بهتر نیز باشند.

همچنین فرد با توجه به زمان و تلاش خود می تواند زمان خود را مدیریت کرده و خیلی سریعتر از آموزشگاه ها پیشرفت نماید.

 

۸- هایلات هوشمند متن و ترجمه فارسی (مانند تمامی نرم افزارهای دلفین)

به مانند تمامی نرم افزارهای تولید شده دلفین، این مجموعه نیز از قابلیت هایلات هوشمند پشتیبانی می کند. هایلات هوشمند به شما کمک می کند تا بتوانید در موارد لزوم متن را با فایل صوتی تطبیق دهید و آن را گم نکنید! شما نمی توانید همیشه به صفحه گوشی خود خیره باشید! این قابلیت این امکان را به شما می دهد تا هیچوقت متن را گم نکنید!

 

۹- دیکشنری فعال در تمامی بخش ها مانند تمامی نرم افزارهای دلفین

تصور کنید در یک مطلب آموزشی معنی تعدادی از واژگان را ندانید! شما باید به دیکشنری مراجعه کرده و معنی آن را پیدا کنید. مسلما تکرار این کار فرایندی بسیار خسته کننده خواهد بود. با این قابلیت شما می توانید به صورت کاملا ساده و خودکار، با لمس کلمه ای که معنی ان را نمیدانید به سرعت معنی آن را به فارسی و یا انگلیسی از روی دیکشنری دلفین که به برنامه متصل است مشاهده کنید. بدین صورت شما به راحتی معانی کلمات را تنها با یک لمس مشاهده می کنید و خستگی مانعی برای ادامه یادگیری شما نخواهد بود!

 

۱۰- جعبه لایتنر متصل به برنامه مانند تمامی نرم افزار های دلفین

شما می توانید علاوه بر مشاهده معنی هر کلمه از روی دیکشنری متصل به برنامه، آن را به راحتی و تنها با یک کلیک به جعبه لایتنر متصل به برنامه انتقال دهید. جعبه لایتنر برنامه با توجه به میزان سختی کلمه برای شما، آن را به صورت زمان بندی شده برای شما نمایش می دهد تا علاوه بر نظم بخشیدن به مرور کملات، بتوانید کملاتی را که نمی دانید برای همیشه به حافظه دراز مدت خود بسپارید.

 

 

راهنمای نصب و استفاده (زمان : کمتر از پنج دقیقه)

مرحله اول

ابتدا فایل اپلیکیشن دلفین را از سایت زیر دانلود کنید و بر روی گوشی خود نصب کنید

برای مراجعه به سایت دلفین اینجا را کلیک کنید dolphinapp.ir

هم اکنون رایگان نصب کنید

توجه : در صورتی که در هنگام نصب به مشکل برخوردید، وارد بخش تنظیمات امنیتی (در Settings و بخش Security) گوشی خود بشوید و گزینه "Unknown sources" یا "منبع ناشناس" را تیک بزنید.

مرحله دوم

ابتدا بر روی دکمه + بزنید و سپس زبان انگلیسی را انتخاب کنید. پس از آن می توانید تمام مجموعه های انگلیسی را ببینید. مجموعه مورد نظر را انتخاب کنید و نصب کنید. مراحل به صورت تصویری در زیر نمایش داده شده اند.

 

هم اکنون رایگان نصب کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.