english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
خودآموز زبان انگلیسی در سی روز داستان المانی
آموزش مکالمه انگلیسی دیکشنری آلمانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی فلش کارتهای آلمانی
ielts free-german
toefl french-best
  french-khodamuz
  french-pack
 
  free-french

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مکالمه زبان آلمانی

توسط | آبان ۲۰, ۱۳۹۳

مکالمه زبان آلمانی

درس اول از آموزش مکالمه زبان آلمانی را شروع می کنیم. پیشنهاد می کنیم علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی حتما ، آموزش های داده شده در بخش آلمانی سایت را دنبال نمایند. با بررسی سایت ها و وبلاگ های مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند و یا فعالیت داشتند به خوبی متوجه کمبود بسیار شدید در بحث کیفی و کمی در آموزش این زبان می شوید. اکثر آموزش هایی که تا کنون در فضای مجازی منتشر شده است ، به صورت بسیار پراکنده و در حد بسیار بسیار ابتدایی می باشند و به طور کلی اکثرا استفاده چندانی برای یک زبان آموز ندارند.

سایت رپید لرن تصمیم دارد تا به این زبان نگرشی نو داشته باشد و با استفاده از کادر فنی متخصص خود ، بتواند آموزش هایی در شان و جایگاه ایرانیان به هموطنان خود ارائه دهد. ما در این مبحث از جدید ترین متد آموزش زبان آلمانی استفاده می نماییم و شما را گام به گام با این زبان آشنا می سازیم به طوریکه با استفاده از آموزش های موجود در سایت بتوانید در مدت زمان کوتاهی سطح دانش خود را در این زبان به طور قابل توجهی بالا ببرید و مطالبی که یاد می گیرید کاملا صحیح و اصولی باشند . به عبارت دیگر اگر زمان خود را در سایت صرف یادگیری می نمایید ، ارزش قابل توجهی برای شما داشته باشد . به طور خلاصه تصمیم داریم تا بهترین روش آموزش زبان آلمانی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 

کسانی که قصد دارند در کشور آلمان زندگی کنند یا تحصیل نمایید در درجه اول نیازمند هستند تا زبان این کشور را یاد بگیرند. هزینه دوره زبان در آلمان برای یک فرد ایرانی که با واحد پول تومان سر و کار دارد بسیار سنگین می باشد. این هزینه ها بسته به مرکز زبانی که شما می خواهید در آن شروع به یادگیری نمایید تفاوت دارد ، اما معتبرترین این موسسات ، مرکز آموزش زبان آلمانی گوته می باشد که هزینه آموختن زبان در آن بسته به سطحی که دارید از چندین هزار یورو در هر ترم شروع می شود که با تبدیل این هزینه به تومان ، متوجه هزینه بسیار بالای آن خواهید شد.

پس اگر قصد دارید به هر دلیلی در کشور آلمان زندگی کنند ، بسیار منطقی است که سعی کنید قبل از مهاجرت ، زبان خود را تا جای ممکن تقویت نمایید، تا پس از وررود به این کشور دچار مشکل نشوید. از طرف دیگر برای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور ، شما نیازمند داشتن مدرک زبان آلمانی می باشید که سطح این مدرک با توجه به دانشگاهی که شما مد نظر دارید متقاوت می باشد. در پست های آینده حتما در مورد انواع مدرک های زبان آلمانی مطالب جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. 

متاسفانه هموطنانی که قصد به یادگیری این زبان را دارند ، مشکلات بسیار زیادی بر سر راه دارند که باعث می شوند در رسیدن به  این هدف ناکام بمانند. این مشکل برای شهرستانی ها بسیار بیشتر می باشد زیرا در بیشتر شهرستان های کشور آموزشگاه و یا کلاسی برای این زبان وجود ندارد. اما کلاس آموزش زبان آلمانی در تهران نیز مشکلات خاص خود را دارد. از طرفی بسیاری از کلاس هایی که در تهران برگزار می شوند از سطح کیفی بسیار پایینی برخودار می باشند و مسلما یک زبان آموز نوپا حتی پس از گذشت چندین ترم نیز نمیتواند تشخیص دهد که آیا آموزشگاهی که مشغول تحصیل در آن است مناسب می باشد یا خیر!

البته پیشنهاد ما بر این است که اگر در تهران زندگی می کنید و شرایط کلاس رفتن را دارید در موسسه آموزش زبان آلمانی تهران ثبت نام کنید که معتبر باشد. دو موسسه ای که دارای اعتبار قابل قبول و سطح کیفی بسیار مناسبی می باشند به ترتیب : موسسه آموزش زبان آلمانی تهران DSIT ( که به اشتباه به موسسه آموزش زبان آلمانی گوته) نیز معروف می باشد و موسسه آموزش زبان آلمانی ایران اتریش می باشد که زیر نظر سفارت اتریش در ایران می باشد. 

توجه کنید که موسسه زبان گوته در ایران نمایندگی ندارد و موسسه آموزش زبان آلمانی تهران DSIT  ، تنها مرکزی برای برگزاری آزمون های رسمی انستیتو گوته در ایران می باشد . البته آموزش زبان آلمانی کانون زبان ایران نیز در برخی از شهرها به غیر از تهران دارای نمایندگی می باشد و کلاس های این موسسه عموما از سطح کیفی قابل قبولی برخودار می باشند.

علاوه بر مشکلات موجود به دلیل مشغله کاری ، بسیاری از افراد زمانی برای ثبت نام در کلاس های آموزشی ندارند و بنابراین به دنبال یادگیری زبان آلمانی در خانه می باشند. ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا با کیفیت ترین و بهترین سایت آموزش آلمانی را برای شما عزیزان آماده نماییم. سایتی که در آن بتوانید به صورت علمی و اصولی این زبان را فرا بگیرید و در هر سطح و سن و سالی که هستید بتوانید از مطالب آن استفاده نمایید. خب پس از مطالبی که در مورد تلفظ حروف قرار دادیم در این پست اولین درس را قرار می دهیم . 

در این درس شما یاد میگیرید که چطور خود را معرفی کنید. به تصاویری که در پایین آمده نگاه کنید و همزمان به فایل صوتی که در زیر این تصاویر آمده با کمک پلیر موجود گوش فرا دهید. توجه کنید که برای هر عکس (از شماره ۱ تا ۹) یک فایل صوتی موجود می باشد که از هم متمایز می باشند. به این فایل ها چندین بار گوش دهید! مطمئنا چیزی از آن نمی فهمید اما گوش دهید!

آموزش زبان آلمانی

۱- Sehen Sie die Fotos an und hören Sie

تصاویر را تماشا کنید و گوش دهید

 

فایل صوتی را چندین بار گوش دهید . حال باید بتوانید نام شخصیت های این درس را بشناسید. پس تمرین دوم را انجام می دهیم. توجه کنید که در درس های اولیه معنی فارسی تمامی جملات را برای شما می نویسیم تا بتوانید تمرین ها را انجام دهید. تیتر تمرین ها بسیار پر کاربرد هستند پس سعی کنید آن ها را با معنی به خاطر بسپارید. همچنین اگر دروس قبلی را که مربوط به تلفظ حروف بود را خوب مطالعه کرده باشید ، باید بتوانید کلمات موجود در هر جمله را درست تلفظ کنید. 

۲- Wer ist das?

این چه کسی است؟

آموزش زبان آلمانی از ابتدا

 

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید نفر اول Nikolaj می باشد. دختر بچه ای که تصویر آن را می بینید Sara و نفر سوم Bruno (پدر sara) می باشد. توجه کنید که سارا تلفظ ایرانی می باشد و در آلمان این نام را زارا می خوانند که می توانید در فایل صوتی این تلفظ را گوش دهید.

 

۳- Hören Sie noch einmal. Wer sagt das? Ordnen Sie zu

یکبار دیگر گوش دهید(به فایل صوتی داستان). چه کسی این رو میگه؟ ربط دهید

آموزش زبان آلمانی از پایه

ابتدا سعی کنید خودتان تمرین را حل نمایید. سپس مقایسه نمایید.

پاسخ تمرین

پاسخ تمرین‌(برای نمایش کلیک کنید)
 

خب خسته نباشید درس اول از آموزش زبان آلمانی مقدماتی را در این جا به پایان می رسانیم. سعی کنید این درس را تا قرار دادن درس بعدی تکرار نمایید. از این به بعد ما با شخصیت های این داستان سر و کار زیادی داریم و به تدریج شخصیت های جدید نیز اضافه می شوند. یعنی به طور کلی دروس آموزشی سایت به صورت پیوسته می باشند و به یکدیگر مرتبط و کاملا در ادامه دروس قبلی می باشند. پس برای خواندن مطالب دروس بعدی لازم است حتما به پست های قبلی مسلط باشید. 

 
پیشنهادهای ویژه (بهترین و کاملترین مجموعه های آموزش زبان آلمانی)
مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه   مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه - بسته دوم

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

آموزش زبان آلمانی

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید rapid-german-30-b

بهترین و کاملترین دیشکنری آلمانی برای آندروید با تلفظ صدای انسانی آلمانی به آلمانی، آلمانی به فارسی، فارسی به آلمانی

کاملترین پکیج منابع زبان آلمانی شامل معتبرترین منابع زبان آلمانی
برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید دیکشنری آلمانی به فارسی اندروید برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید کاملترین پکیج منابع آموزشی زبان آلمانی German Pack
مجموعه داستان آلمانی سطح بندی داوید درسدن با ترجمه فارسی - به صورت نرم افزار اندروید مجموعه داستان آلمانی سطح بندی آنا برلین با ترجمه فارسی - به صورت نرم افزار اندروید

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

داستان سطح بندی المانی اندروید - داوید درسدن

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید داستان آلمانی با ترجمه فارسی - آنا برلین
آمادگی برای آزمون A1 مجموعه لغات سطح بنده شده آلمانی
برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنیدRapid-Amadegi برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید
   
لیست کامل درس های دوره آلمانی سایت
درس 1 درس 2 درس 3 درس 4
درس 5 درس 6 درس 7 درس 8
درس 9 درس 10 درس 11 درس 12
درس 13 درس 14 درس 15 درس 16
درس 17 درس 18 درس 19 درس 20
درس 21 درس 22 درس 23 درس 24
درس 25 درس 26 درس 27 درس 28
درس 29 درس 30 درس 31 درس 32
درس 33 درس 34 درس 35 درس 36
درس 37 درس 38 درس 39 درس 40
درس 41 درس 42 درس 43 درس 44
درس 45 درس 46 درس 47 درس 48
درس 49 درس 50 درس 51 درس 52
درس 53 درس 54 درس 55 درس 56
درس 57 درس 58 درس 59 درس 60
دوره کامل A1-1
درس 61 درس 62 درس 63 درس 64
درس 65 درس 66 درس 67 درس 68
درس 69 درس 70 درس 71 درس 72
درس 73 درس 74 درس 75 درس 76
درس 77 درس 78 درس 79 درس 80
درس 81 درس 82 درس 83 درس 84
درس 85 درس 86 درس 87 درس 88
درس 89 درس 90 درس 91 درس 92
درس 93 درس 94 درس 95 درس 96
درس 97 درس 98 درس 99 درس 100
درس 101 درس 102
دوره کامل A1-2
 

14 thoughts on “آموزش مکالمه زبان آلمانی

 1. حامد

  سلام و خسته نباشید

  به نظرتون اگه اخر هر درس یا اولش لغاتی که تو درس می یاد رو با ترجمه بذارید بهتر نیست؟ یه سری لغات رو می شه حدس زد ولی خوب بعضی ها هم نه !

  ممنون

  Reply
  1. adminis Post author

   دروود

   در درس های انتهایی این کار انجام شده. در ضمن استفاده از دیکشنری هم گاه گاهی بد نیست! در کل هنگامی که تصمیم به یادگیری یک زبان دارید ، کمی هم باید سختی به خود بدهید. نباید انتظار داشته باشید همه چیز آماده باشد!
   در همین سایت بهترین دیکشنری آلمانی به آلمانی را که برای هر زبان آموز آلمانی واجب است گذاشتیم ، اما متاسفانه دوستان به دنبال مطالب ۱۰۰ درصد رایگان و بدون زحمت هستند

   Reply
 2. mahshad

  باسلام و خسته نباشید.میخواستم نبپرسم نمیشه این فایل های صوتی رو دانلود کرد؟

  تا چندین بار در هرمکان گوش بدیم و تلفظ هارو به راحتی از بر بشیم..

  Reply
  1. adminis Post author

   دروود

   در درس های اولیه سایت که به صورت رایگان می باشند این امکان وجود ندارد. 

   Reply
 3. adminis Post author

  دروود

  ممنون از توجه شما، اصلاح شد. البته توجه کنید که Sie را باید حتما بزرگ بنویسید. و نوشتار شما در بالا اشتباه به حساب می آید.

  Reply
 4. اعظم

  سلام.سایتتون واقعا عالیه.برای من که آلمانی رو از صفر شروع کردم خیلی مفیده.روش آموزش شما رو می پسندم.تو بقیه سایتهایی که دیدم از همه بهتره
  ممنون

  Reply
 5. محمدعلی

  ااااااااااااااااااا . دستتووووووووووووووووووووووووون درد نکنه. بقران اگر شماره حساب میذاشتید صد میلیاردم شده اگه داشتم براتون میریختم. چون خیلی لوتی هستید. خیلی خیلی. اون پولیاشم ارزون گذاشتید. خیلی با مرامی. به امام حسین خدا پدرت را بیامرزه

  Reply
  1. adminis Post author

   دروود

   ممنون از لطف شما. همینکه آموزش ها براتون مفید بوده برای تیم رپیدلرن کلی با ارزش است.

   امیدوارم موفق باشید
    

   Reply
 6. راضیه

  با سلام

  بسیار بسیار تشکر . واقعا نمی دونم چطور تشکر کنم .

  سپاسگذار و ممنوم .

  Reply
 7. معین

  سلام. خسته نباشید

  خواهشا بفرمایید که چه زمانی از im و چه زمانی از in استفاده می کنیم.

  ممنون

  Reply
 8. داریوش عاقبتی

  سلام.من هیچ زبان المانی بلد نیستم و از صفر باید شروع کنم و در شهرستان زندگی میکنم.کارمندم بنابراین خود اموز و فایل های صوتی تلفظ و ..رو نیاز دارم.لطفا راهنمایی کنید.ضمنا برای ادامه تحصیل در اتریش و کسب اقامت نیاز دارم المانی یاد بگیرم.ممنون ۰۹۳۳۳۷۲۹۰۰۴

  Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.