english-best german-best
pack-kamel german-khodamuz
pack-film german-pack
خودآموز زبان انگلیسی در سی روز داستان المانی
آموزش مکالمه انگلیسی دیکشنری آلمانی
داستان انگلیسی با ترجمه فارسی فلش کارتهای آلمانی
ielts free-german
toefl french-best
  french-khodamuz
  french-pack
 
  free-french

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر...

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

آزمون های زبان آلمانی

توسط | آذر ۱۶, ۱۳۹۳

آزمون های زبان آلمانی

در این پست تصمیم داریم تا شما را با آزمون های زبان آلمانی آشنا سازیم. این پست می تواند به افرادی که تصمیم به اقامت موقت یا دائم در آلمان دارند ، کمک کرده و امیدواریم بتوانیم به سوالاتی که در مورد انواع این آزمون های وجود دارد در این پست پاسخ بدهیم. به طور کلی برای اقامت در کشور آلمان حتما نیاز است تا به زبان آلمانی ، آشنایی داشته باشید. پس بدون آشنایی با زبان آلمانی اقامت در این کشور به صورت قانونی ممکن نیست. 

مرجع برگزاری آزمون های رسمی زبان آلمانی ، انستیتو گوته می باشد. این موسسه هم اکنون در ایران نماینده رسمی ندارد و بنابراین هموطنانی که تصمیم دارند در این آزمون ها شرکت کنند می توانند از طریقه موسسه آموزش زبان آلمانی
تهران
(dsit) که نماینده برگزاری آزمون های گوته در ایران می باشد اقدام نمایند. بسیاری از هموطنان این موسسه را به اشتباه موسسه گوته می دانند که باید گفت اینطور نیست و این موسسه زیر نظر سفارت آلمان می باشد و برگزار کننده آزمون های گوته می باشد. آدرس سایت اینترنتی این موسسه (http://www.dsit.org) می باشد .

 

شما می توانید برای اطلاع از تاریخ و زمان برگزاری آزمون های گوته به این سایت مراجعه نمایید و همچنین در همین سایت به ثبت نام امتحان آلمانی اقدام نمایید. آدرس موسسه آموزش زبان آلمانی تهران (گوته) به همراه شماره تلفن های این موسسه را نیز می توانید در زیر مشاهده نمایید :

قلهک، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی نژاد، خیابان اسلامیه شرقی، پلاک ۱۰
تلفن: ۲۲۶۰۶۱۴۶ ۲۱ ۹۸+ ، ۲۲۶۰۱۸۵۱ ۲۱ ۹۸+
فاکس: ۲۲۶۳۱۲۰۴ ۲۱ ۹۸+
پست الکترونیک : sekr@dsit.org

 

موسسه آموزش زبان آلمانی گوته

حال به بررسی آزمون های مختلف گوته می پردازیم. به طور کلی آزمون های این موسسه به صورت زیر می باشند .

A1

A2

B1

B2

C1

C2

توجه نمایید که  تمامی داوطلبانی که حتی در کلاس های موسسه آلمانی تهران نیز شرکت نکردند می توانند در آزمون های رسمی انستیتو گوته شرکت نمایند. ما در سایت رپید لرن از متد هایی برای آموزش استفاده می کنیم تا سطح دانش شما منطبق بر این آزمون های رسمی پیشرفت نماید و بتوانید در این آزمون ها موفق ظاهر شوید. خب به معرفی کلی از هر یک از این آزمون ها می پردازیم .

 

A 1

در این سطح زبان آموز می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید. همچنین زبان آموز قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید.

این سطح آزمون در ایران طرفداران بسیاری دارد. زیرا کسانی که به صورت پیوست به خانواده (ازدواج) و یا برای مقاصد کاری قصد اقامت در آلمان را دارند ، نیاز به این مدرک تحصیلی دارند. بنابراین هر ماهه این آزمون در موسسه آموزش زبان آلمانی تهران به صورت رسمی برگزار می شود.

A 2

زبان آموز می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را به خوبی درک نماید و در موقعیت های  ساده و معمول منظور خود را بیان نماید.

B 1

زبان آموز می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری  زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور آلمان با آن برخورد می نماید، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید.

B 2

در این سطح زبان آموز می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص یا انتزاعی را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری نماید. همچنین زبان آموز توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید. به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

C 1

سطح C جزء سطوح پیشرفته آلمانی محسوب می شود. در سطح C1  زبان آموز می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا را درک نموده و مواردی را که به اختصار مورد اشاره واقع شده اند را نیز درک نماید. همچنین داوطلب می تواند بدون هیچ گونه آمادگی ، روان صحبت نماید بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و به گونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید.

C 2

در دوره زبان آموز عملا" آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را به گونه ای پیوسته بیان نماید.

 

امتحانات سطح B نیز در ایران طرفداران بسیاری دارد. داوطلبان این آزمون ها عمدتا افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند. دانشگاه های آلمانی بر اساس موقعیت خود و شرایط خود ، از کسانی که خواستار پذیرش هستند درخواست مدرک B1 یا B2 را دارند. البته در حال حاضر بیشتر دانشگاه ها برای ارائه پذیرش درخواست مدرک B2 را دارند. این آزمون نیز به دلیل پرطرفدار بودن ، تقریبا هر ماهه در موسسه آلمانی تهران از سوی گوته به طور رسمی برگزار می شود.

ضمنا اگر زبان آلمانی را به صورت جداگانه فرا گرفته اید ، اما هنوز در آزمون های رسمی شرکت نکرده اید می توانید با انجام آزمون تعیین سطح زبان آلمانی که در زیر لینک آن را برای شما قرار داده ایم ، معلومات زبان آلمانی خود را مورد سنجش قرار دهید.

به این نکته دقت نمایید که این تست از آنجا که قدرت شنیداری، گفتاری وتولید نوشتاری را در شامل نمی شود ، تنها به منظور بررسی کلی از سطح دانش شما می باشد.

http://www.goethe.de/cgi-bin/einstufungstest/einstufungstest.pl

در پست های آینده شما را با نحوه آزمون های مختلف آلمانی آشنا می سازیم و با آموزش های کاربردی و علمی شما را برای دست یابی به این مدارک و موفقیت در این سطوح کمک می نماییم.

 
پیشنهادهای ویژه (بهترین و کاملترین مجموعه های آموزش زبان آلمانی)
مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه   مجموعه کامل آموزش مقدماتی زبان آلمانی به فارسی در 30 روز  با تخفیف ویژه - بسته دوم

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

آموزش زبان آلمانی

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید rapid-german-30-b

بهترین و کاملترین دیشکنری آلمانی برای آندروید با تلفظ صدای انسانی آلمانی به آلمانی، آلمانی به فارسی، فارسی به آلمانی

کاملترین پکیج منابع زبان آلمانی شامل معتبرترین منابع زبان آلمانی
برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید دیکشنری آلمانی به فارسی اندروید برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید کاملترین پکیج منابع آموزشی زبان آلمانی German Pack
مجموعه داستان آلمانی سطح بندی داوید درسدن با ترجمه فارسی - به صورت نرم افزار اندروید مجموعه داستان آلمانی سطح بندی آنا برلین با ترجمه فارسی - به صورت نرم افزار اندروید

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید

داستان سطح بندی المانی اندروید - داوید درسدن

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید داستان آلمانی با ترجمه فارسی - آنا برلین
آمادگی برای آزمون A1 مجموعه لغات سطح بنده شده آلمانی
برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنیدRapid-Amadegi برای اطلاعات بیشتر و یا خرید روی عکس زیر کلیک کنید
   
لیست کامل درس های دوره آلمانی سایت
درس 1 درس 2 درس 3 درس 4
درس 5 درس 6 درس 7 درس 8
درس 9 درس 10 درس 11 درس 12
درس 13 درس 14 درس 15 درس 16
درس 17 درس 18 درس 19 درس 20
درس 21 درس 22 درس 23 درس 24
درس 25 درس 26 درس 27 درس 28
درس 29 درس 30 درس 31 درس 32
درس 33 درس 34 درس 35 درس 36
درس 37 درس 38 درس 39 درس 40
درس 41 درس 42 درس 43 درس 44
درس 45 درس 46 درس 47 درس 48
درس 49 درس 50 درس 51 درس 52
درس 53 درس 54 درس 55 درس 56
درس 57 درس 58 درس 59 درس 60
دوره کامل A1-1
درس 61 درس 62 درس 63 درس 64
درس 65 درس 66 درس 67 درس 68
درس 69 درس 70 درس 71 درس 72
درس 73 درس 74 درس 75 درس 76
درس 77 درس 78 درس 79 درس 80
درس 81 درس 82 درس 83 درس 84
درس 85 درس 86 درس 87 درس 88
درس 89 درس 90 درس 91 درس 92
درس 93 درس 94 درس 95 درس 96
درس 97 درس 98 درس 99 درس 100
درس 101 درس 102
دوره کامل A1-2
 

4 thoughts on “آزمون های زبان آلمانی

  1. adminis Post author

   ممنون از شما

   البته جمله شما از لحاظ گرامری ایراد داره

   Reply
  1. adminis Post author

   دروود

   برای شرکت در کلاس های موسسه زبان آلمانی تهران که برخی آن را به اشتباه گوته می شناسند، باید به آدرس این موسسه در خیابان یخجال مراجعه کنید.

   Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.